Denediklerim Ve Beğendiklerim

Resim yazısı ekle

ANTEP FISTIGI nı cok degişik bir görünüm ve tadla müşterilerine sunan ANTEP FISTIGI.NET ile tesadüf tanışdık nette.antep fıstıgını kişi yada kurumlara hediye sunabilceginiz bir hale getirmişler.cok özel ve şık hediye kutuları içinde ister sade ister cikolatalı hediye edebilrsiniz.bana gelen kutu adeta bir mücevher kutusu kadar şıkdı.içindeki antep fıstıgı ise kaliteli bir çikolataya batırılmış taze ve çok lezizdi.böyle bir hediyeyi hergün alsam bıkmam diye düşündüm.sizde deneyin pişman olmuyacakısınız.
(başlıga tıklayarak.ANTEP FISTIGI.NET e girip inceleyebilrsiniz.)
http://www.antepfistigi.net/
[ ... ]

bir kac gün önce tanışdım SALTYWASHER COLOR ve FİXOSLA.

SALTYWASHER COLOR:Saltywasher çamaşır makinesi deterjanı, limon kabuğundan elde edilen limon terpeninden üretilmektedir. Limonun mucizevi gücü sayesinde üstün bir yıkama, temizleme ve yağ sökme kabiliyetine sahiptir.İçeriğinde tuz olmadığından YUMUŞATICI kullanmanıza gerek yoktur! Muhteşem limon kokusu ile tüm çamaşırlarınız mis gibi kokar!Bu üründeki tüm maddeler, doğada biyolojik olarak zararsız maddelere dönüşebilir.Bu ürün çevre koruması için özen gösterilerek geliştirilmiştir.

FİXOS

Özellikler:Çamaşır makinesine beyaz çamaşırlarla beraber renkli çamaşırların karışması halinde, yıkama suyuna çıkan renkli boyanın tamamı FIXOS tarafından emilip beyaz çamaşırların renklerinin bozulmamasını sağlar. Böylece beyaz çamaşırların parlak ve canlı görünmelerini, renkli çamaşırların da renklerinin birbirine geçmeleri engellenir. En önemli avantajı da tek bir seferde daha fazla çamaşır yıkanabileceğinden enerji, su ve zaman tasarrufu sağlanır.FIXOS 50 yıkamaya kadar dayanır.Yararları· Tüm Çamaşırlarınızı renk ayrımı yapmadan bir seferde yıkayabileceğinizden su ve enerji tasarrufu sağlar.· Boyalı su kanala atılmadığından çevre dostudur.· Sağlığınızı etkileyecek hiçbir zararlı kimyasal madde içermez.· %100 doğaldır.Kullanım Şekli· Çamaşırlarınızı renkli ve beyaz ayırımı yapmadan makinenize yerleştiriniz.· Çamaşırlarınızın üzerine FIXOS’u koyununz.· Deterjanınızı ekleyip makinenizi çalıştırınız.· FIXOS’u her sıcaklıkta kullanabilirsiniz.· Yıkama işleminden sonra FIXOS’u çıkartıp sonraki kullanımlar için ayırınız. Rengi, çamaşır makinasında boyasını salan çamaşırların boyasını üzerine çekeceğinden değişecek ve zamanla koyulaşacaktır. Çevresinde bulunan dikişin rengine geldiğinde bu bezi toz bezi olarak kullanabilirsiniz.Sonuç· Çamaşırlarınızı makineden çıkardığınızda renklerinin birbirlerine karışmadıklarını göreceksinizGERCEKDEN 2SİNİDE DENEMEDEN BU KADAR MÜKEMMEL ÜRÜNLER OLGUGUNU BİLEMEZDİM. 2ÜRÜNDE ÇAMAŞIR YIKAMADA BİR DEVRİM .OKADAR EKONOMİKLERKİ FİYATLARI VE KULLANIMDA SAGLADIKLARI KOLAYLIKLA.KESİNLİKLE DENEYİM DERİM .ASLA PİŞMA OLMAYCAKSINIZ.BUYRUN SİZDE Saltysardine NİN SİTESİNİ VE ÜRÜNLERİNİ İNCELEYİN.(BAŞLIGA TIKLAMANIZ YETERLİ)

[ ... ]

KAHVE DÜNYASI
KAHVE KEYFİ KAHVE DÜNYAS'INDA YAŞANIR.
       
Benim Türk kahvesi tutkumu duymayan yok, kahve dünyası'da bu tutkumu duydu ve resimdeki şık kaşıkla beraber Türk kahvesi paketi gönderdi.Mis gibi kokusu evin diger köşesinden bile fark ediliyor.Ben bugüne kadar Türk kahvesi içtiğimi sanıyormuşum.Gerçek Türk kahvesi ile yeni tanıştım.kahve keyfi gerçektende kahve dünyasında yaşanıyormuş.

Kahve Dünyası'ndan Teneke Kutuda Türk Kahvesi


En İyi Çekirdekler Kullanılarak Üretilen Mis Kokulu Geleneksel Türk Kahvesi, Kahve Dünyası’nın Şık Teneke Kutusunda Uzun Süre Tazeliğini Koruyacak!..
Tüm Kahve Dünyası Mağazalarında Kısa Bir Süre İçin 250 gr’lık Teneke Kutuda Türk Kahvesi 5 TL.-
Kahve Dünyası, özel kavrulma tekniği ile en iyi çekirdekler kullanılarak ürettiği geleneksel Türk Kahvesi’ni en uzun süre tazeliğini korumak amacıyla özel olarak geliştirilen “Teneke Kutu”da satışa sunmaya başladı.
Türk Kahvesi’ni uzun süre taze olarak saklamak için Kahve Dünyası tarafından özel olarak geliştirilen ve tasarlanan “Teneke Kutu”, kahve severler için ekstra bir saklama kabı ihtiyacını da ortadan kaldırmış olacak.
Kahve Dünyaları’nda Eylül ayından itibaren satışa sunulan Teneke Kutuda Türk Kahvesi, 250 gr lık paket fiyatı ile aynı fiyattan; kısa bir süre için 5 TL’den satışa sunuluyor… Kutu için fiyat farkı ödemeden mis kokulu Türk Kahvesi özel ve şık tasarımlı kutusunda sizleri bekliyor…
Kahve Dünyası’nın Teneke Kutuda Türk Kahvesi tüm Kahve Dünyası  mağazalarında…Hiç yorum yok: