15 Aralık 2010 Çarşamba


KAHVE KEYFİ KAHVE DÜNYAS'INDA YAŞANIR.Benim Türk kahvesi tutkumu duymayan yok, kahve dünyası'da bu tutkumu duydu ve resimdeki şık kaşıkla beraber Türk kahvesi paketi gönderdi.Mis gibi kokusu evin diger köşesinden bile fark ediliyor.Ben bugüne kadar Türk kahvesi içtiğimi sanıyormuşum.Gerçek Türk kahvesi ile yeni tanıştım.kahve keyfi gerçektende kahve dünyasında yaşanıyormuş.
Kahve Dünyası'ndan Teneke Kutuda Türk Kahvesi

En İyi Çekirdekler Kullanılarak Üretilen Mis Kokulu Geleneksel Türk Kahvesi, Kahve Dünyası’nın Şık Teneke Kutusunda Uzun Süre Tazeliğini Koruyacak!..

Tüm Kahve Dünyası Mağazalarında Kısa Bir Süre İçin 250 gr’lık Teneke Kutuda Türk Kahvesi 5 TL.-

Kahve Dünyası, özel kavrulma tekniği ile en iyi çekirdekler kullanılarak ürettiği geleneksel Türk Kahvesi’ni en uzun süre tazeliğini korumak amacıyla özel olarak geliştirilen “Teneke Kutu”da satışa sunmaya başladı.

Türk Kahvesi’ni uzun süre taze olarak saklamak için Kahve Dünyası tarafından özel olarak geliştirilen ve tasarlanan “Teneke Kutu”, kahve severler için ekstra bir saklama kabı ihtiyacını da ortadan kaldırmış olacak.

Kahve Dünyaları’nda Eylül ayından itibaren satışa sunulan Teneke Kutuda Türk Kahvesi, 250 gr lık paket fiyatı ile aynı fiyattan; kısa bir süre için 5 TL’den satışa sunuluyor… Kutu için fiyat farkı ödemeden mis kokulu Türk Kahvesi özel ve şık tasarımlı kutusunda sizleri bekliyor…

Kahve Dünyası’nın Teneke Kutuda Türk Kahvesi tüm Kahve Dünyası mağazalarında…

1 yorum:

ZEYNEBİM dedi ki...

canım tadı süperdir bide yanına kahve dünyasının draje çikolataları var içi kahveli çekilmemiş tane kahve çekirdeği var içinde bide ondan aladınmı yanına kim tutar seni